DIVISION: Colonial Girls

CHAMPIONSHIP TEAM: Hawthorne

Coach of the Year: Gus Schell, Hawthorne

FIRST TEAM

Event

Name

Grade

School

100

 Kaitlin Salisbury

10

Hawthorne

200

 Kadejahia Sellers

11

Manchester Regional

400

 Kadejahia Sellers

11

Manchester Regional

800

 Katie Sullivan

12

Rutherford

1,600

 Katie Sullivan

12

Rutherford

3,200

 Allison Regan

11

Rutherford

110     HH

 Jenna Dyksen

12

Hawthorne

400     IH

 Jenna Dyksen

12

Hawthorne

HJ

 Hajara Abubakar

11

Garfield

LJ

 Jenna Dyken

12

Hawthorne

TJ

 Jenna Dyksen

12

Hawthorne

SP

 Sherika Dyer

10

Hawthorne

DIS

 Quastajua Valdez

12

Garfield

JAV

 Hannah Zadoyko

11

Pompton Lakes

PV

 Morgan Guarino

11

Lodi

4  x 400 relay

Rebecca Arnold;Emma Margey;

Allison Regan;

Katie Sullivan

11

9

11

12

RutherfordRutherford

Rutherford

Rutherford

SECOND TEAM

Event

Name

Grade

School

100

 Lyndsey Smith

11

Eastern Christian

200

 Kaitlin Salisbury

10

Hawthorne

400

 Lyndsey Smith

11

Eastern Christian

800

 Rebecca Arnold

11

Rutherford

1,600

 Allison Regan

11

Rutherford

3,200

 Mackenzie Conroy

9

Hawthorne

110   HH

 Blair Bohuny

11

Eastern Christian

400   IH

 Erin Van Lenten

11

Eastern Christian

HJ

 Blair Bohuny

11

Eastern Christian

LJ

 Kaitlin Salisbury

10

Hawthorne

TJ

 Erin Van Lenten

11

Eastern Christian

SP

 Samantha Leonessa

11

Rutherford

DIS

 Sherika Dyer

10

Hawthorne

JAV

 Toni Ann Convertino

11

Manchester Regional

PV

 Kelly Streaser

12

Glen Rock

4   x 400 relay

Manchester Regional

Honorable Mention

Event

Name

Grade

School

100

 Carina Felipe

12

Glen Rock

200

 Lyndsey Smith

11

Eastern Christian

400

 Rebecca Arnold

11

Rutherford

800

 Kylie Nugent

11

Garfield

1,600

 Taylor Conroy

11

Hawthorne

3,200

 Dariana Rodriguez

11

Garfield

110   HH

 Kelsey Bergamini

11

Glen Rock

400   IH

 Blair Bohuny

11

Eastern Christian

HJ

 Emma Margey

9

Rutherford

LJ

 Kadejahia Sellers

11

Manchester Regional

TJ

 Nazly Felciano

11

Lodi

SP

 Ruth Bennett

12

Manchester Regional

DIS

 Hannah Zadoyko

11

Pompton Lakes

JAV

 Emily Kuiken

11

Glen Rock

PV

Alejandra  Cuevas-Rodriguez

12

Rutherford

4   x 400 relay

Hawthorne